Aerátor a rozmrazovač tryskový FORCE 7 0,5M, 0,5 HP, 220V 2800ot/min

Aerátor tryskový FORCE se používá v rybářství k provzdušňování vody. Trysk provzdušněné vody lze nasměrovat požadovaným směrem (i nahoru či dolů). Tím lze využít i k rozmrazování vodní hladiny na rybníku.


FORCE 7 0,5M na 220V je určen k provzdušňování menších vodních ploch. Aerátor poskytuje vysokou úroveň okysličení pomocí principu Venturiho trubice. Může být provozován u velkých a malých rybníků nebo jezer. Díky tichému provozu je vhodný i do míst, kde probíhá odlov. Možnost připojení i zdroje kyslíku.


Hloubka ponoření čerpadla je stavitelná. Rovněž lze nastavit směr proudící vody šikmo nahoru (při rozmrazování), horizontálně nebo šikmo dolů (při provzdušňování).


Jednoduché, přenosné a úsporné řešení s nízkými náklady pro aplikace okysličení, oběhu, destratifikace a odplynění.  • Při instalaci je třeba aerátor řádně uchytit proti pohybu na hladině. Vzhledem k principu funkce perlátoru nemusí být FORCE umístěn daleko od břehu - může být ukryt u břehů, nebo dokonce pod převislými stromky
  • FORCE 7 jsou čtyři stroje v jednom, protože poskytuje velmi vysokou úroveň okysličení zavedením vzduchu pomocí principu Venturiho trubice, stejně jako dobrou cirkulaci, destratifikaci a odplynování. Horizontální oběh povrchových vrstev vody míchá vodu s hlubšími vrstvami a tím se umožňuje šíření kyslíku vyráběného fotosyntézou na všech úrovních rybníka.
  • Force 7 je dobrým pomocníkem i proti tvorbě řas v létě a proti zamrznutí v zimě.
  • Napětí: 220V
  • Příkon: 0,5 kW
  • Jmenovitý výkon: 0,37 kW
  • Otáčky: 2.800 ot/min
  • Hmotnost: 21 kg
  • Rozměr: cca 120x60x120cm


FORCE 7 je ponorný provzdušňovač. Otáčky jeho vrtule vytvářejí tlakovou ztrátu, která nasává vzduch z povrchu sací trubicí. Vstřikováním velkého objemu mikronizovaných vzduchových bublinek do vody dokonale rozpouští vzduch a kyslík ve vodě. Vrtule FORCE 7 také vytváří silný proud vody, tím zajišťuje cirkulaci.


 Tento ponorný provzdušňovač může být instalován (na vodících ližinách) v různých hloubkách a úhlech dopadu. Efektivní provzdušňování a cirkulace napomáhá difuzi kyslíku ke dnu, což umožňuje bakteriální degradaci organické hmoty.


FORCE 7 má silný odplyňovací účinek, který snižuje dusíkovou frakci a jakékoli další škodlivé plyny. Může distribuovat a rozpouštět připojený čistý kyslík nebo ozón.


 FORCE 7 je ekologicky nejúčinnější systém: spodní provzdušňování je stejně důležité jako provzdušňování vody a lze jej s tímto systémem snadno dosáhnout. Po dosažení hygieny vody v nádrži je důležité zabránit nastolení anaerobních podmínek ve spodním sedimentu. Vhodný pro několik typů nádrží. Může být vybaven třemi různými vrtulemi podle různých potřeb a aplikací.


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Aerátor a rozmrazovač tryskový FORCE 7 0,5M, 0,5 HP, 220V 2800ot/min

27 390,00 Kč

33 141,90 Kč vč. DPH
obj. č.: 9433220

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde