Motor - čerpadlo do aerátoru FORCE 7 1T, 1kW, 380V 2800ot/min - náhradní díl

Náhradní čerpadlo do tryskového aerátoru FORCE 1T.


Tryskový arerátor FORCE 7 1T vytváří horizontální proudění vody, do které se přisává okolní vzduch. Poskytuje vysokou úroveň okysličení pomocí principu Venturiho trubice. Může být provozován u velkých a malých rybníků nebo jezer díky tichému provozu je vhodný i do míst, kde probíhá odlov možnost připojení i zdroje kyslíku.Hloubka ponoření čerpadla je stavitelná, rovněž lze nastavit směr proudící vody (šikmo nahoru, horizontálně nebo šikmo dolů)  • Jednoduché, přenosné a úsporné řešení s nízkými náklady pro aplikace okysličení, oběhu, destratifikace a odplynění.
  • Při instalaci je třeba aerátor řádně uchytit proti pohybu na hladině. Vzhledem k principu funkce perlátoru nemusí být FORCE umístěn daleko od břehu - může být ukryt u břehů, nebo dokonce pod převislými stromky
  • FORCE 7 jsou čtyři stroje v jednom, protože poskytuje velmi vysokou úroveň okysličení zavedením vzduchu pomocí principu Venturiho trubice, stejně jako dobrou cirkulaci, destratifikaci a odplynování. Horizontální oběh povrchových vrstev vody míchá vodu s hlubšími vrstvami a tím se umožňuje šíření kyslíku vyráběného fotosyntézou na všech úrovních rybníka.
  • Force 7 je dobrým pomocníkem i proti tvorbě řas v létě a proti zamrznutí v zimě.
  • Napětí: 380V
  • Příkon: 1 kW
  • Jmenovitý výkon: 0,75 kW
  • Otáčky: 2.800 ot/min
  • Hmotnost: 17 kg


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Motor - čerpadlo do aerátoru FORCE 7 1T, 1kW, 380V 2800ot/min - náhradní díl

21 800,00 Kč

26 378,00 Kč vč. DPH
obj. č.: 943900

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde