Nesmeky - protiskluzové návleky na obuv ADVANCED

Nesmeky jsou určeny pro použití na sněhovém a ledovém povrchu. Chrání před uklouznutím a zvyšují komfort při lovu na ledu. Velice jednoduchá montáž a manipulace. Protiskluzové návleky na boty mají šest hrotů "Ice Diamnod" ze slinutých karbidů wolframu.
Speciální gumová směs a přesně navržený tvar zajišťuje, že nesmeky padnou a drží na botě, širší a silnější pás pod podpadkem zajišťuje lepší adhezi a vyšší odolnost a životnost.
Vhodné pro chůzi i běh.
Nazouvací kruhové úchyty umožňují snadné a rychlé nasazení nesmeků na botu.


Patentově chráněné nesmeky Get-A-Grip jsou vyrobeny ze speciální gumové směsi a mají přesně navržené tvary zajišťující, že nesmeky „padnou“ a drží na botě při všech běžných venkovních teplotách. Protiskluzná funkce nesmeků je dána jednak plochými hroty ze slinutých karbidů wolframu a jednak speciálním vzorkem podrážky. Hroty přenášejí sílu především při pohybu na ledu a speciální vzorek podrážky nesmeku zase na sněhu.
Nesmeky Get-A-Grip AdvancedTM se vyrábí se speciální technologií z vysoce odolné gumy a jsou osazeny snadno vyměnitelnými plochými hroty. Tyto hroty ze slinutých karbidů wolframu mají až 10x vyšší životnost než ocel a jsou zastříknuty do zvláště odolného plastu DuraTM.
Nesmeky lze rychle a spolehlivě nasadit a použít od manažerských polobotek, přes sportovní, turistickou a pracovní obuv až po dámské boty na vysokém podpatku! Jejich vzhled je nenápadně elegantní a pohyb s nimi zcela přirozený a pohodlný. Složené se vejdou do kapsy kabátu, bundy i kalhot.
Hlavní výhody oproti ostatním nesmekům na trhu (zejména "řetízkovým" a s ocelovými hroty):
- - nesmekají se na jakémkoli povrchu * rychlé a snadné nasazení bez řemínků a přezek
- - spolehlivě drží na nízkém i vysokém podpatku
- - nezamotávají se do nich větve a jiné na zemi ležící předměty
- - elegantně nenápadný vzhled
- - pohodlné a příjemné pro běžnou chůzi i běh
- - vysoká životnost a odolnost proti mrazu
- - snadno vyměnitelné ploché hroty
- - skladnost a nízká hmotnost (cca 200g)
- - vydán Certifikát ES přezkoušení typu
- - 3 velikosti S, M, L (typ Advanced) pro velikost obuvi od 35 do 49
Nesmeky - protiskluzové návleky na obuv ADVANCED

520,00 Kč

629,20 Kč vč. DPH
obj. č.: 883