Profesionální aerátor Aqua Forte Novair 200, příkon 180 Watt, množství vzduchu 8m3/h

Ponorný provzdušňovač je určen pro provzdušňování jezírek, malých čistíren odpadních vod, provzdušňování rybníků nebo nádrží pro chov ryb.


Provzdušňovač zaručuje optimální okysličování vody pomocí tvorby jemných bublinek. Studie dynamiky kapalin byla zaměřena u tohoto systému především na oběžné kolo, které pomocí svého specifického profilu zabraňuje poškození mikroorganismy obsaženými ve vodě při běžném provozu. Vzhledem k tomu, že je provzdušňovač instalován ve vertikální poloze, je jeho těleso opatřeno nosnou základnou.


Chlazení motoru je čerpanou vodou mezi krytem motoru a styčnou plochou. Napájecí kabel je utěsněn a zabraňuje vniknutí vody. Hřídel motoru je z nerezové oceli s vysokou odolnost proti opotřebení. Keramická ucpávka s těsnicími kroužky zaručuje dlouhodobou životnost čerpadla.


 


Technické parametry:


Provozní rozsah: přívod vzduchu 2–8 m3/h pro hloubky od 20 do 80 cm


Krytí: IP 68


Izolační třída: F


Rozsah teploty kapaliny: od 0 °C do +35 °C


Požadavky na kvalitu kapaliny: odpadní vody bez pevných částic


Maximální průtok: 8 m3/hod


Příkon:280 W


Hmotnost: 3,5 kg


Napět: 230V / 50 Hz


 


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Profesionální aerátor Aqua Forte Novair 200, příkon 180 Watt, množství vzduchu 8m3/h

9 180,00 Kč

11 107,80 Kč vč. DPH
obj. č.: 949200

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde