Síť podložní oka 20 mm / šířka 30 m Uzlovaná, šňůrk pr. 1,4 mm

Používá se k šetrnému odlovu ryb na plné vodě nebo z loviště při výlovu. Podložní síť je kompletní včetně zátěžové šňůry (středem i v krajích), obrývky (pletených lan) s 0,5 m oky v rozích. Obvodové a středové zátěžové šňůry udržují síť u dna. Podložní síť je vyrobena z polyamidové síťoviny z vysokopevnostních UV stabilních vláken. Šířka sítě je strana počátku vnitřních zátěžových šňůr. Cena je za běžný metr celé šíře sítě. Délku sítě zadejte v objednávce. Podložní síť vyrobíme i v rozměrech a velikosti ok podle přání.


Z kategorie: Podložní síť

Podložní síť je rybářská síť k šetrnému odlovu ryb při výlovu rybníka nebo na plné vodě. Podložní síť vyrobíme s oky síťoviny od 4 mm do 50 mm v rozměrech dle přání rybáře.
Síť podložní oka 20 mm / šířka 30 m Uzlovaná, šňůrk pr. 1,4 mm

5 031,00 Kč

6 087,51 Kč vč. DPH
obj. č.: 0320300u

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde