Aerátor a rozmrazovač tryskový FORCE 7 1M, 1 HP, 220V 2800ot/min

Aerátor tryskový FORCE se používá v rybářství k provzdušňování vody. Trysk provzdušněné vody lze nasměrovat požadovaným směrem (i nahoru či dolů). Tím lze využít i k rozmrazování vodní hladiny na rybníku.


FORCE 7 1M je na 220V. Aerátor poskytuje vysokou úroveň okysličení pomocí principu Venturiho trubice. může být provozován u velkých a malých rybníků nebo jezer díky tichému provozu je vhodný i do míst, kde probíhá odlov možnost připojení i zdroje kyslíku.


Hloubka ponoření čerpadla je stavitelná. Rovněž lze nastavit směr proudící vody šikmo nahoru (při rozmrazování), horizontálně nebo šikmo dolů (při provzdušňování).


Force 7 je vhodný pro rybníky nad 500 metrů nebo v nádržích o hloubce přes 1,3 metru • Jednoduché, přenosné a úsporné řešení s nízkými náklady pro aplikace okysličení, oběhu, destratifikace a odplynění.
 • Při instalaci je třeba aerátor řádně uchytit proti pohybu na hladině. Vzhledem k principu funkce perlátoru nemusí být FORCE umístěn daleko od břehu - může být ukryt u břehů, nebo dokonce pod převislými stromky
 • FORCE 7 jsou čtyři stroje v jednom, protože poskytuje velmi vysokou úroveň okysličení zavedením vzduchu pomocí principu Venturiho trubice, stejně jako dobrou cirkulaci, destratifikaci a odplynování. Horizontální oběh povrchových vrstev vody míchá vodu s hlubšími vrstvami a tím se umožňuje šíření kyslíku vyráběného fotosyntézou na všech úrovních rybníka.
 • Force 7 je dobrým pomocníkem i proti tvorbě řas v létě a proti zamrznutí v zimě.
 • Napětí: 220V
 • Příkon: 1,1 kW
 • Jmenovitý výkon: 0,75 kW
 • Otáčky: 2.800 ot./min
 • Průtok vody cca 180 m3/hod
 • Průtok vzduchu cca 21 m3/hod

 • Hmotnost: 24 kg
 • Rozměr: cca 120x60x120cm

  FORCE 7 je ponorný provzdušňovač. Otáčky jeho vrtule vytvářejí tlakovou ztrátu, která nasává vzduch z povrchu sací trubicí. Vstřikováním velkého objemu mikronizovaných vzduchových bublinek do vody dokonale rozpouští vzduch a kyslík ve vodě. Vrtule FORCE 7 také vytváří silný proud vody, tím zajišťuje cirkulaci.


   Tento ponorný provzdušňovač může být instalován (na vodících ližinách) v různých hloubkách a úhlech dopadu. Efektivní provzdušňování a cirkulace napomáhá difuzi kyslíku ke dnu, což umožňuje bakteriální degradaci organické hmoty.


  FORCE 7 má silný odplyňovací účinek, který snižuje dusíkovou frakci a jakékoli další škodlivé plyny. Může distribuovat a rozpouštět připojený čistý kyslík nebo ozón.


   FORCE 7 je ekologicky nejúčinnější systém: spodní provzdušňování je stejně důležité jako provzdušňování vody a lze jej s tímto systémem snadno dosáhnout. Po dosažení hygieny vody v nádrži je důležité zabránit nastolení anaerobních podmínek ve spodním sedimentu. Vhodný pro několik typů nádrží. Může být vybaven třemi různými vrtulemi podle různých potřeb a aplikací.


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Aerátor a rozmrazovač tryskový FORCE 7 1M, 1 HP, 220V 2800ot/min

28 990,00 Kč

35 077,90 Kč vč. DPH
obj. č.: 9432

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde