přepínací oka 8 mm

  • Nebyly nalezeny žádné odpovídající produkty.
Přepínací (dělící) plot slouží k zmenšení plochy loviště, čímž zabrání úniku ryb do mělkých okrajů nebo do stoky proti přítoku vody. Ryby se tak shromážďují v požadovaném prostoru, menším než je vlastní vodní plocha a mohou se volně pohybovat. Spodní okraj plotu se připevňuje „klikou“ za krajové lano do dna a horní okraj sítě se přehodí přes "kliku". Při individuálním požadavku zákazníka vyrobíme přepínací (dělící) plot na míru, s velikostí ok dle přání. Cena je za běžný metr celé výšky sítě.
Tenatové sítě slouží k odlovu ryb v jezerech, přehradách a mírně tekoucích vodách. S úspěchem jsou používána k příležitostnému lovu v moři při rekreaci. Tenatové sítě jsou v horním okraji opatřené plovákovou šňůrou a spodní okraj je ukončen zátěžovou šňůrou. První rozměr označuje výšku natažené sítě mezi horním a dolním okrajem, druhý je délka natažené sítě. Vyrábíme tenata plovoucí (horní okraj sítě plave na hladině) a ponorná (spodní okraj sítě leží na dně) - nutno sdělit před zadáním do výroby. Síťovina je monofilová (silon.vlasec) nebo z kroucené polyamidové šňůrky. Tenata vyrobíme v rozměrech podle přání (včetně atypických úprav)Vězence se používají k odlovu ryb v přehradách, řekách i v moři. Vězenec je válcovitá síť s pevnými výztuhami a křídly k usměrnění plovoucích ryb do ústí sítě. Křídla jsou opatřena plováky a zátěžovou šňůrou. Vězence vyrobíme v rozměrech podle přání tj.různý průměr, délka křídel apod. (včetně atypických úprav). Ke zpevnění síťoviny a tím i prodloužení její životnosti nabízíme apretaci sítě (nutno objednat před zadáním do výroby).

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde