Aerátor a rozmrazovač tryskový FORCE 7 1T, 1 HP, 380V 2800ot/min

Aerátor tryskový FORCE se používá v rybářství k provzdušňování vody. Trysk provzdušněné vody lze nasměrovat požadovaným směrem (i nahoru či dolů). Tím lze využít i k rozmrazování vodní hladiny na rybníku.


FORCE 7 1T je na 380V. Aerátor poskytuje vysokou úroveň okysličení pomocí principu Venturiho trubice. Může být provozován u velkých a malých rybníků nebo jezer. Díky tichému provozu je vhodný i do míst, kde probíhá odlov. Možnost připojení i zdroje kyslíku.


Hloubka ponoření čerpadla je stavitelná. Rovněž lze nastavit směr proudící vody šikmo nahoru (při rozmrazování), horizontálně nebo šikmo dolů (při provzdušňování).


Force 7 je vhodný pro rybníky nad 500 metrů nebo v nádržích o hloubce přes 1,3 metru  • Jednoduché, přenosné a úsporné řešení s nízkými náklady pro aplikace okysličení, oběhu, destratifikace a odplynění.
  • Při instalaci je třeba aerátor řádně uchytit proti pohybu na hladině. Vzhledem k principu funkce perlátoru nemusí být FORCE umístěn daleko od břehu - může být ukryt u břehů, nebo dokonce pod převislými stromky
  • FORCE 7 jsou čtyři stroje v jednom, protože poskytuje velmi vysokou úroveň okysličení zavedením vzduchu pomocí principu Venturiho trubice, stejně jako dobrou cirkulaci, destratifikaci a odplynování. Horizontální oběh povrchových vrstev vody míchá vodu s hlubšími vrstvami a tím se umožňuje šíření kyslíku vyráběného fotosyntézou na všech úrovních rybníka.
  • Force 7 je dobrým pomocníkem i proti tvorbě řas v létě a proti zamrznutí v zimě.
  • Napětí: 380V
  • Příkon: 1 kW
  • Jmenovitý výkon: 0,75 kW
  • Otáčky: 2.800 ot./min
  • Hmotnost: 24 kg
  • Rozměr: cca 120x60x120cm


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Aerátor a rozmrazovač tryskový FORCE 7 1T, 1 HP, 380V 2800ot/min

28 690,00 Kč

34 714,90 Kč vč. DPH
obj. č.: 94321

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde