Bazén plachtový (nádrž) 2 x 1,5 x 0,9 m s pozinkovanou konstrukcí, objem cca 2.700 litrů

Bazén plachtový (plachtový vak připevněný k pozinkované rozebiratelné konstrukci)  • Systém je složen ze žárově zinkované ocelové konstrukce, na kterou je navléknut nebo přišněrován plastelový (foliový) vak.

  • Vak nádrže se přichycuje přiloženou šňůrou ke kovové konstrukci.

  • Vak je vyroben z vysokopevnostní textilie, na kterou je proveden oboustranný nástřik PVC, což zajišťuje absolutní nepropustnost.

Fóliové nádrže mají měkké stěny a hodí se hlavně do rybích líhní, akvaristických pěstíren, neboť zabrání mechanickému poškození ryb.


Konstrukce je skládací a sestavuje se jednoduchým zavěšením jednotlivých trubek do spojovacích zámků. Výhodou je možnost rychlého a jednoduchého rozložení.


Bazény lze využít i jako zásobníky na vodu. Velikost bazénů lze zhotovit podle zadaných rozměrů (i kruhové základny) v různých barvách.


Bazén je možno doplnit o „požerákovou“ výpust, která se v základním provedení sestává z vnitřní trubky pro vystavení hladiny vody a vnější trubky bránící úniku ryb. Spodní voda je odváděna přes vnitřní přepadovou trubku do odpadu. Výpust lze umístit kdekoliv na dně.


Rozměry:  • délka: 2 m
  • šířka: 1,5 m
  • výška: 0,9 m
  • Objem: cca 2.700 litrů
Bazén plachtový (nádrž) 2 x 1,5 x 0,9 m s pozinkovanou konstrukcí, objem cca 2.700 litrů

15 450,00 Kč

18 694,50 Kč vč. DPH
obj. č.: 643200150090

Související zboží

Položka Obj.č. Cena Fotografie

Výpust ("požeráková") k plachtovému bazénu s konstrukcí výšky 0,9 m

6419090 4 730,00 Kč/ks
5 723,30 Kč s DPH
koupit
Výpust ("požeráková") k plachtovému bazénu s konstrukcí výšky 0,9 m

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde