Boty kalhotové neoprénové 5 mm (prsačky, brodící kalhoty)

Brodící kalhotové boty (prsačky) s gumovou podrážkou 5 mm silný neoprén, podrážka gumová, šedá barva.


Nové brodící kalhoty dobře padnou a jsou pohodlné na nošení. Všechny švy jsou dvojitě prošité s olemováním pro lepší odolnost proti vodě. PVC boty jsou vyztuženy 5 mm neoprenem, který zajišťuje pohodlí při nošení a zabraňuje prochladnutí nohou.


Neopren je speciální materiál s velmi dobrou tepelně - izolační vlastností a pružností. Nesprávným výběrem velikosti nebo při nadměrně siné vrstvě oblečení do neoprenu - dochází k roztahování švů a k pronikání vlhkosti dovnitř neoprenových holinek. V případě, že se objeví vlhnutí na některém místě švu je nutné toto místo přelepit. K opravě se používá speciální lepidlo na drobné opravy. Toto lepidlo je čiré a do švů a povrchu neoprenu se vsákne. Jestliže se holinky rosí-zatékají na ploše nejedná se o vadu, ale o narušení materiálu. Například propíchnutím nebo jiným mechanickým poškozením neoprenu. Vlhkost uvnitř holinek nevzniká pouze prosakováním.


 Neopren velmi dobře izoluje teplotu a uvnitř holinek dochází ke kondenzaci vlhkosti - potu. V případě přemísťování na delší vzdálenosti mimo vodu doporučujeme přezutí !!! Při chůzi v neopr. hol. mimo vodu dochází ke zvýšené kondenzaci vody uvnitř holinek, k zatěžování švů.


Holinky je nutné vždy po ukončení lovu dobře vysušit aby nedošlo k poškození materálu (plíseň). Doporučujeme skladování ve visu. Nečistoty odstraňujte pouze studenou vodou - neprat v pračce !!


Nevstupujte do hluboké vody, v případě rychlého naplnění holinek vodou může dojít až k následnému utonutí !! Při používání ve vodě doporučujeme, aby byl přítomen aspoň ještě jeden pracovník. V případě uklouznutí a natečení vody do holinek se těžko vstává a druhý pracovník pomůže vstát, jinak hrozí utonutí.


Záruka se poskytuje na dobu 2 roky a vztahuje se na vadu materiálu nebo chybné zpracování výrobku.

Boty kalhotové neoprénové 5 mm (prsačky, brodící kalhoty)

2 620,00 Kč

3 170,20 Kč vč. DPH
obj. č.: 807

Související zboží

Položka Obj.č. Cena Fotografie

Vysoušeč obuvi 220V/9W (s úpravou pro kalhotové a lovecké boty) , teplouš

886 560,00 Kč/ks
677,60 Kč s DPH
koupit
Vysoušeč obuvi 220V/9W (s úpravou pro kalhotové a lovecké boty) , teplouš

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde