Čerpadlo elektrické ponorné 2850W/230V s drtičem, 233 litrů/min s bajonet.připojením

Ponorné čerpadlo s drtičem a s hadicí 30m lze použít na znečištěnou vodu, septik nebo splašky nejsou pro toto čerpadlo problémem lze použít i na čistou vodou pro účely zavlažování.  Vysoce účinné kalové čerpadlo s drtičem do těch nejnáročnějších podmínek pro silně znečištěnou odpadní vodu. Čerpadlo je vybaveno plovákem a součástí balení je i požární hadice 30m dlouhá.


Technická data


·         Napájení: 230 V / 50 Hz


·         Výkon: 550 W


·         Otáčky: 2850 ot./min


·         Maximální výtlak vody: 10 m


·         Maximální průtok: 233 l / min (14 000 l / h)


·         Průměr připojení hadice: 2", „C“


·         Rozměry: 26 / 40 cm (průměr s nástavcem / výška)


·         Kabel: až 8 metrů!


·         Hmotnost: 14 kg


    


 


Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou instalovanou ve vinutí motoru. Tepelnou ochranou je čerpadlo chráněno proti zkratu a přetížení. V situaci, kdy se teplota na vinutí motoru zvýší, tepelná ochrana ochrání motor před výrazným přehřátím.


 Čerpadlo je vybaveno lopatkovým drtičem, který slouží jako oběžné kolo a nemá zadní zpevňující kotouč. Toto řešení usnadní vytěsňování nečistot z kapaliny. Lopatkové oběžné kolo zachycuje a odčerpává nečistoty. Tím se dostane do čerpadla minimum hrubých nečistot a nedojde k ucpání čerpadla.

Čerpadlo elektrické ponorné 2850W/230V s drtičem, 233 litrů/min s bajonet.připojením

3 280,00 Kč

3 968,80 Kč vč. DPH
obj. č.: 74502851

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde