Káď laminátová kruhová průměr 1,28 m, výška 61 cm, 550 litrů, odlehčená

Standardní laminátové kádě na ryby běžně užívané při prodeji ryb a při výlovech rybníků. Slouží ke krátkodobému přechovávání ryb při výlovech rybníků. Jsou pevné (nekroutí se), s dlouhou životností. Konický tvar umožňuje zasunutí kádí do sebe při jejich přepravě a skladování. Odlehčení kádě znamená snížení počtu laminátových vrtstev, káď je lehčí a potřebuje šetrné zacházení. Na použití ani nosnost objemu vody nemá vliv.


Káď je vyrobena z laminátu (z polyesterové pryskyřice s výztužnou tkaninou) s povrchem s možností použití v potravinářství.  • Káď je samonosná (nevyžaduje žádnou podporu)
  • Maximální průměr 1,28 m
  • Průměr dna je 1 m
  • výška 61 cm
  • hmotnost cca 11 kg
  • objem 550 litrů

Vhodná díky malé výšce zejména pro rybáře, k techn. účelům apod. Pro zajištění nižší hmotnosti je použito výplně laminátu o menší měrné hmotnosti (nemá vliv na užitnou hodnotu při šetrné manipulaci).


Návod k používání kádě


            Při manipulaci s kádí je třeba postupovat velmi opatrně, aby nárazem s tvrdým předmětem nedošlo k porušení povrchu resp. celistvosti kádě. Před napuštěním vodou je třeba zkontrolovat, zde není porušena celistvost kádě. Káď před napuštěním musí stát na rovném podkladu, bez vyčnívajících předmětů.


            Vodu z kádě je nutné vypouštět hadicí nebo vhodnou nádobou. Teprve když je v kádi maximálně desetina vody objemu kádě lze ji vylévat nakloněním a to tak, že se káď opatrně nakloní a přidržuje se až do úplného vyprázdnění.


 

Káď laminátová kruhová průměr 1,28 m, výška 61 cm, 550 litrů, odlehčená

4 460,00 Kč

5 396,60 Kč vč. DPH
obj. č.: 60600551