Káď plastová PE 500 litrů bílá průměr 104 cm, výška 82 cm

Plastová káď o objemu 500 l, vyrobená z potravinářského nebarveného polyetylenu HDPE. Káď je odolná, samonosná. Kádě lze při skladování stohovat.


Vhodná pro rybáře, na vodu, pro potravinářské či vinařské účely apod.


Rozměr:  • maximální průměr 104 cm,
  • dolní průměr 87 cm,
  • výška 82 cm
  • Hmotnost: cca 11,2 kg

Návod k používání kádě


            Při manipulaci s kádí je třeba postupovat opatrně, aby nárazem s tvrdým předmětem nedošlo k porušení povrchu resp. celistvosti kádě. Před napuštěním vodou je třeba zkontrolovat, zde není porušena celistvost kádě. Káď před napuštěním musí stát na rovném podkladu, bez vyčnívajících předmětů.


            Vodu z kádě je nutné vypouštět hadicí nebo vhodnou nádobou. Teprve když je v kádi maximálně pětina vody objemu kádě lze ji vylévat nakloněním a to tak, že se káď opatrně nakloní a přidržuje se až do úplného vyprázdnění.


 

Káď plastová PE 500 litrů bílá průměr 104 cm, výška 82 cm

2 480,00 Kč

3 000,80 Kč vč. DPH
obj. č.: 715502

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde