Káď plastová PE 600 litrů černá průměr 120 cm, výška 68 cm

Plastová káď o objemu 600 l, vyrobená z technického černě barveného polyetylenu LD-PE. Káď je odolná, samonosná. Kádě lze při skladování stohovat.


Vhodná pro rybáře, na vodu, pro techn. účely apod.


S orientačními ryskami pro plnění po 25 l a se zesílenou ploškou pro možnou montáž výpustného kohoutu.


Rozměr:  • maximální průměr 120 cm,
  • dolní průměr 104 cm,
  • výška 68 cm
  • Hmotnost: cca 16 kg

Návod k používání kádě


            Při manipulaci s kádí je třeba postupovat opatrně, aby nárazem s tvrdým předmětem nedošlo k porušení povrchu resp. celistvosti kádě. Před napuštěním vodou je třeba zkontrolovat, zde není porušena celistvost kádě. Káď před napuštěním musí stát na rovném podkladu, bez vyčnívajících předmětů.


            Vodu z kádě je nutné vypouštět hadicí nebo vhodnou nádobou. Teprve když je v kádi maximálně pětina vody objemu kádě lze ji vylévat nakloněním a to tak, že se káď opatrně nakloní a přidržuje se až do úplného vyprázdnění.


 

Káď plastová PE 600 litrů černá průměr 120 cm, výška 68 cm

3 350,00 Kč

4 053,50 Kč vč. DPH
obj. č.: 715600

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde