Keser na odchyt zvířat nerez. oka 8 mm/hloubka 80 cm průměr 70 cm, nerez násada 2 m

Keser s nerezovým obloukem o průměru 70 cm s montovaným výpletem.


Výplet s oky 8 x 8 mm je z rašlované síťoviny. Výplet je k rámu přichycen paličkovanou šňůrkou o průměru 3 mm do vrtaných děr o průměru 3,8 mm (aby nedocházelo při manipulaci k prodření vázací šňůry).  • Násada nerezová délky 2 m pecně spojené s rámem
  • Hloubka výpletu 80 cm

Používá se k odchytu volně pobíhajících zvířat.


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Keser na odchyt zvířat nerez. oka 8 mm/hloubka 80 cm průměr 70 cm, nerez násada 2 m

4 550,00 Kč

5 505,50 Kč vč. DPH
obj. č.: 4493

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde