Křovinořez Stihl FS 410 C-EM včetně strunové hlavy

Komfortně vybavený křovinořez s dlouhou životností, robustní konstrukcí, opatřený systémem snadného startu ErgoStart a úsporným motorem 2-MIX. Ideální pro profesionální nasazení při vyžínání porostů na rozsáhlejších členitých plochách s tuhými travinami a odolným plevelem. 4 bodový antivibrační systém


Nový křovinořez STIHL je vybaven ocelovými pružinami, které jsou umístěny na bloku motoru prosnížení přenosu vibrací z motoru a řezného nástroje. • Na rukojeti jsou díky tomu velmi nízké vibrace.
 • Blokace převodovky Díky blokaci převodovky prostřednictvím trnu je výměna pracovního nářadí snadná.
 • Univerzální nosný dvouramenní popruh ADVANCE Důsledně ergonomický, komfortní a lehký. Díky širokému rozsahu seřízení umožní méně únavné vyžínání a štěpkování.
 • Jako příslušenství je možné pořídit hrudní pásek a vak na nářadí. 2-MIX Nový motor 2-MIX STIHL přesvědčí nízkými hodnotami emisí a vynikajícím rozsahem výkonu.
 • Tlačítko Stop Odpadá kontrola a manipulace s tlačítem Stop při opětovném startu. Motor je neustále připraven k nastartování.
 • Otvírání/uzavírání palivové nádrže bez použití nářadí
 • Patentovaný speciální uzávěr palivové nádrže. Nádrže, kterými je vybaveno motorové nářadí, se dají rychle, bez použití velké síly a bez nářadí otevírat a opět uzavírat.
 • Kontrola výšky naplnění díky průhledné nádrži. Vzduchový filtr s dlouhým servisním intervalem
 • Snadno přístupný papírový vzduchový filtr umožňuje dlouhý servisní interval. Klapka pro zimní provoz Změna mezi letním a zimním provozem je velice jednoduchá a spočívá v pouhé změně polohy klapky, umožňující proudění ohřátého vzduchu okolo karburátoru. Během zimního provozu je pak podstatně omezeno zamrzání karburátoru a vzduchového filtru.
 • Nastavení rukojeti bez použití nářadí Ergonomická rukojeť vyžínače se dá individuálně nastavit pomocí bajonetového uzávěru bez použití nářadí pro příslušného uživatele.
 • Kompenzátor Kompenzátor STIHL, regulační jednotka v karburátoru, se stará o to, aby při vzrůstajícím znečištění vzduchového filtru nedocházelo k obohacování pohonné směsi. Výkon tak zůstává stále konstantní. Filtr se musí vyčistit teprve tehdy, když má vzduchový filtr ucpáno více jak 80% svého povrchu. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez přerušení.
 • Technická data

  Zdvihový objem ­cm3


  41,6


  Výkon kW


  2


  Hmotnost kg 


  8,5


  Standardní řezný nástroj


  Vyžínací nůž trojcípý


  Hladina akustického výkonu s kovovým nářadím dB(A)


  112


  Hodnota vibrací vlevo s plastovým řez. nástr. m/s2 


  2,4


  Hodnota vibrací vpravo s kovovým nářadím m/s2 


  2


  Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím dB(A) 


  99


  Hodnota vibrací vlevo s kovovým nářadím m/s2


  2,3


  Celková délka cm 


  179


  Objem palivové nádrže l


  0,75


  Maximální výkon ot./min


  9.000

Křovinořez Stihl FS 410 C-EM včetně strunové hlavy

25 170,00 Kč

30 455,70 Kč vč. DPH
obj. č.: 902410

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde