Motor elektrický Minnkota Traxxis 55 12V/max. 50A.

Motor elektrický lodní závěsný MINNKOTA Motor elektrický Minnkota Traxxis s měřičem baterie


Elektromotory Minn Kota Endura Traxxis od předního Amerického výrobce jsou na světové špičce ve výrobě elektromotorů. Legendární motory, které vydrží mnohem déle než ostatní motory, síla, nízká spotřeba, vysoká manévrovatelnost. Vyznačují se jednoduchým ovládáním a nízkou spotřebou. Model Endura Traxxis je vybaven ukazatelem stavu baterie. Motory Traxxis symbolizují vytrvalost a sílu řady motorů, která nabízí spolehlivost a výkon za přijatelné ceny pro každého majitele lodí. 
Napájení 12V, variabilní ovládání rychlosti, naklápěcí (45°) teleskopická výsuvná kormidelní páka a hřídelová tyč je vyrobena z odolného kompozitního materiálu.
Elektromotor je určen pro použití ve sladké vodě.Konzole pro připevnění motoru z kompozitního materiálu, který je odolný proti namáhání a deformacím způsobených teplem, je 3x odolnější než noha vyrobená z kovu.


Kvalita, výkon a šetrnost k životnímu prostředí.


Tichý chod a minimální přenos tepla.


Technické parametry:  • Napájení 12 V
  • Tah 55 lb
  • Max. hmotnost lodě 1500 kg
  • Délka nohy 91 cm
  • Max. odběr 50 A
  • Počet rychlostí - variator
  • Hmotnost: 10,5 kg
Motor elektrický Minnkota Traxxis 55 12V/max. 50A.

16 690,00 Kč

20 194,90 Kč vč. DPH
obj. č.: 9551055136

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde