Nádrž 150 x 90 x 80 cm plastová bílá s vloženým víkem - k přepravě živých ryb

Nádrž je vyrobena pomocí nejmodernější techniky firmy LEISTER z homogenních UV stabilních polypropylenových desek schválených pro přímý styk s potravinou.


Je vodotěsná, odolávající tlaku vody.


Z vnitřní strany jsou cca 5 cm pod horním okrajem výztuhy, které fungují jako vlnolamy. Z jedné strany je výztuha zdvojená. Do mezery mezi zdvojenou výztuhou se vkládá uzavírací víko, které po vložení leží na vlnolamech. Pro zajištění odolnosti je uvnitř bedny výztuha.


Víko není vodotěsné. Voda uniklá při pohybu nádrže nad víko zůstává v nádrží a následně zteče zpět pod víko.


Z kategorie: Plastové přepravní nádrže menší

Nádrže k přepravě a uchovávání živých ryb. Nevyhovuje-li vám uvedený rozměr, tak si můžete rozměr nádrže navrhnout dle vašich potřeb i s případnou další úpravou (různé držáky, výpustné/nápustné ventily, umístění výztuh apod.) Po vzájemném odsouhlasení ceny vám nádrž dodáme.
Nádrž 150 x 90 x 80 cm plastová bílá s vloženým víkem - k přepravě živých ryb

19 270,00 Kč

23 316,70 Kč vč. DPH
obj. č.: 971150090080

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde