Plot PŘEPÍNACÍ oka 8 mm výška 1,2 m

Přepínací (dělící) plot je z polyamidové síťoviny z vysokopevnostních UV stabilních vláken s 8 mm oky a s pletenými lany po obvodu. V rozích jsou 0,4 m velká lanová oka.


Z kategorie: Přepínací plot

Přepínací (dělící) plot slouží k zmenšení plochy loviště, čímž zabrání úniku ryb do mělkých okrajů nebo do stoky proti přítoku vody. Ryby se tak shromážďují v požadovaném prostoru, menším než je vlastní vodní plocha a mohou se volně pohybovat. Spodní okraj plotu se připevňuje „klikou“ za krajové lano do dna a horní okraj sítě se přehodí přes "kliku". Při individuálním požadavku zákazníka vyrobíme přepínací (dělící) plot na míru, s velikostí ok dle přání. Cena je za běžný metr celé výšky sítě.


Z kategorie: přepínací oka 8 mm

Tenatové sítě slouží k odlovu ryb v jezerech, přehradách a mírně tekoucích vodách. S úspěchem jsou používána k příležitostnému lovu v moři při rekreaci. Tenatové sítě jsou v horním okraji opatřené plovákovou šňůrou a spodní okraj je ukončen zátěžovou šňůrou. První rozměr označuje výšku natažené sítě mezi horním a dolním okrajem, druhý je délka natažené sítě. Vyrábíme tenata plovoucí (horní okraj sítě plave na hladině) a ponorná (spodní okraj sítě leží na dně) - nutno sdělit před zadáním do výroby. Síťovina je monofilová (silon.vlasec) nebo z kroucené polyamidové šňůrky. Tenata vyrobíme v rozměrech podle přání (včetně atypických úprav)Vězence se používají k odlovu ryb v přehradách, řekách i v moři. Vězenec je válcovitá síť s pevnými výztuhami a křídly k usměrnění plovoucích ryb do ústí sítě. Křídla jsou opatřena plováky a zátěžovou šňůrou. Vězence vyrobíme v rozměrech podle přání tj.různý průměr, délka křídel apod. (včetně atypických úprav). Ke zpevnění síťoviny a tím i prodloužení její životnosti nabízíme apretaci sítě (nutno objednat před zadáním do výroby).
Plot PŘEPÍNACÍ oka 8 mm  výška 1,2 m

425,00 Kč

514,25 Kč vč. DPH
obj. č.: 08080120

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde