Prokysličovací rám rovný 1,5 m

Prokysličovací rám je vyroben z prokysličovací gumové hadice tlakové (vnitřní průměr 18 mm) s 12 řadami (v celé délce) laserem píchaných otvorů (mikroskopických dírek v každé řadě po 12 mm) zajišťujících mlhový rozptyl kyslíku ve vodě. Tzn. hustota mikroskopických otvorů je 10 otvorů na 1 cm délky hadice. Na jednom konci rámu je ucpávka a na druhém konci nerezová kolmá průchodka na připojení na kyslíkovou hadici o vnitřním průměru 8 mm.


Při dodávce kyslíku se otvory na hadici otevřou. Pokud se ukončí dodávka kyslíku, otvory se uzavřou (zamezení vniknutí vody a nečistot do hadice).


Hadice je s vniřní nerezovou výztuhou (rámem), ucpávkou volného konce a nerezovou průchodkou zajištěné nerezovými sponami.


Vnitřní nerezový rám drží tvar a současně udržuje provzdušňovací rám u dna nádrže.


V rámu jsou celkem 1,5 m prokysličovací hadice


Pracovní tlak kyslíku: 2 - 6 bar (0,2 - 0,6 MPa).

Prokysličovací rám rovný 1,5 m

1 115,00 Kč

1 349,15 Kč vč. DPH
obj. č.: 98510150000

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde