Síť ochranná oka 60 mm výška 1,5 m


Z kategorie: SÍTĚ ochranné a dekorační

Pro oplocení zahrady, k ochraně na balkóny proti holubům nebo proti pádu domácích mazlíčků, dále jako zastřešení voliér, ochrana okolo bazénu, výplň do zábradlí atd. nebo pro zajištění bezpečnosti dětí, slouží ochranné sítě. Ochranné sítě můžou sloužit i jako dekorace. Dekorační sítě lze využít i k zavěšení různých ozdobných předmětů, případně k optickému rozdělení místnosti.


Z kategorie: Ochranná montovaná

Ochranné sítě jsou vyráběné z polyamidové (PA) síťoviny z vysokopevnostních UV stabilních vláken. Ochranná síť je po obvodu s navlečenou zpevňující šňůrou (u větších sítí lanem). Ochranné sítě můžou sloužit i jako dekorace. Dekorační sítě lze využít i k zavěšení různých ozdobných předmětů, případně k optickému rozdělení místnosti. Při individuálním požadavku zákazníka vyrobíme ochranné sítě na míru, s velikostí ok dle přání. Cena je za běžný metr celé šíře (výšky) sítě.
Síť ochranná oka 60 mm výška 1,5 m

155,00 Kč

187,55 Kč vč. DPH
obj. č.: 300600150

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde