Stabilizátor paliva PRO HONDA 250 ml

Stabilizátor paliva PRO HONDA je určen pro všechna paliva do moderních motorů v malé zahradní technice.


Použítím stabilizátoru ochráníte motor a nebudete mít problémy se startováním po zimě. S jedním balením 250 mm ošetříte až 200 l benzínu Natural 95.


Chrání před korozí a usazeninami, udržuje čistotu palivového systému


Doporučujeme používat vždy čerstvé kvalitní palivo s vysokým oktanovým číslem 98-100 od renomovaných prodejců pohonných hmot (Agip, OMV, Shell...) nedělat si zásoby v kanystru, používat stabilizátory paliva


Při dlouhodobém uskladnění (více jak 2 měsíce) nechat nádrž i karburátor úplně prázdnou bez paliva, prostě vyjet do sucha v případě použití stabilizátoru naopak naplnit nádrž po okraj a nechat stabilizované palivo i v karburátoru Tato doporučení se týkají většiny malých motorů. Od roku výroby 2006 je toto doporučení více než důrazné. Stabilizátor dokáže ošetřit palivo až na 6 měsíců.


Dávkuje se 10 ml na 3 litry paliva dlouhodobě, 10 ml na 11 litrů paliva krátkodobě.

Stabilizátor paliva PRO HONDA 250 ml

339,00 Kč

410,19 Kč vč. DPH
obj. č.: 7475250

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde