Větrný rozmrazovač PAULÁT bez plováků

Větrný rozmrazovač se používá tam, kde je zapotřebí udržet vodní hladinu bez ledového příkrovu, a kde není k dispozici dostatečný průtok vody nebo elektrický proud. Při jeho umisťováni je nutno vyhýbat se místům v závětří. Umístěný rozmrazovač je třeba dobře zakotvit, aby nedocházelo k jeho přesouvání. Před a po ukončení sezóny používání je třeba promazat pohyblivé části a po odmontování zadní části převodovky (tj. krytu s držákem směrového kormidla) namazat vazelinou ozubená kola a ložiska v převodové skříňce.


Popis:  • Větrný rozmrazovač je složen z nosné kostry, plováků, vodni vrtule, větrného kola a převodové skříňky.
  • Rozmrazovač pracuje na principu zvedání spodní teplejší vody směrem ke hladině.
  • Větrem roztočená větrná vrtule roztočí vodní vrtuli přes převodovku. Vodní vrtule zvedá spodní teplejší vodu k hladině a tím je rozmražován led na hladině v okolí rozmrazovače.
  • Dodává se v rozebraném stavu

Technické údaje:  • Rozměry: 2,62 x 2,00 m
  • Hmotnost: cca 23 kg


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Větrný rozmrazovač PAULÁT bez plováků

22 780,00 Kč

27 563,80 Kč vč. DPH
obj. č.: 79509

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde