Vzduchování s plovákem a keramickým křížem (křížový difuzor)

Plovoucí keramický křížový difuzor pro profesionální provzdušňování


Křížový difuzor tj. 4 keramické trubice s jemnými póry umožňují rozptýlení vzduchu do jemných bublinek. Difuzory by měly být instalovány ve stejné hloubce, ale co nejhlouběji pod vodní hladinou.


Plovoucí křížový difuzor se umístí na vodní hladinu do středu nádrže nebo jezírka a připevní se lanem.  • Křížový difuzor je dodáván s plovákem.
  • Hloubka umístění keramických trubic je 0,4 až 1 m (nutno specifikovat při objednání.
  • Každá keramická trubice difuzoru má délku 18 cm a průměr 6 cm a může převést cca. 1,5 až 2,0 m3 vzduchu/hod každý (tj. 6-8 m3/hod na celý difuzor).
  • Rozměr přípojky vzduchu: 20 mm


Z kategorie: Zařízení do rybníků

Vzduchovače / aerátory, aerátory, kesenery / rozmrazovače a rozmrazovač se používají v rybnících, jezerech i na sádkách. Zajišťují provzdušnění (prokysličení), destratifikaci (odplynění) vody i rozmrazení části vodní hladiny jezer i rybníků.
Vzduchování s plovákem a keramickým křížem (křížový difuzor)

6 998,00 Kč

8 467,58 Kč vč. DPH
obj. č.: 9778400

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde