Háček karabinový k přidržování sítě (místo "prasečího ocásku") s konickou tulejí zinkovaný

Háček slouží k uchycení spodní žíně (spodního lana lovné sítě) a jeho přitlačování ke dnu při výlovu.


Použitím karabinového háčku se udržuje spodní část sítě u dna a současně lze zabránit nabrání bahna do sítě, resp. uvolnit uvízlé lano sítě.


Karabinový háček se nasazuje na dřevěnou násadu s konickým koncem (jako na keser) přiměřené délky.  • Konická tulej (43/26mm) délka 16 cm
  • Hmotnost: 0,29 kg


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Háček karabinový k přidržování sítě (místo "prasečího ocásku") s konickou tulejí zinkovaný

365,00 Kč

441,65 Kč vč. DPH
obj. č.: 761909

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde