Keser kaprový pozink rám průměr 53 cm výplet ruční oka 30/2 mm hloubka 55 cm, oblouk

Keser kaprový s pozinkovaným větším obloukem (rámem) o průměru 53 cm (větší než standardní) a s výpletem ručně síťovaným s oky 30 x 30 mm z paličkované šňůrky o průměru 2 mm. Hloubka výpletu 55 cm.


Rozměry rámu:  • průměr 53 cm,
  • obvod 165 cm,
  • průměr drátu 12 mm.

  • tulej kónická (43/26mm) délka 16 cm.

Rám je galvanicky pozinkován.


Výplet se přichycuje paličkovanou šňůrkou o průměru 3 mm do vrtaných děr o průměru 3,8 mm (aby nedocházelo při manipulaci k prodření vázací šňůrky při manipulaci s rybou).


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Keser kaprový pozink rám průměr 53 cm výplet ruční oka 30/2 mm hloubka 55 cm, oblouk

1 770,00 Kč

2 141,70 Kč vč. DPH
obj. č.: 20532055

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde