Keser malý oka 8 mm hloubka 30 cm pozink. rám průměr 35 cm , půloblouk - (malý sáček)

Keser plůdkový s menším pozinkovaným půlobloukem s výpletem.


Výplet je ze strojní rašlované polyamidové síťoviny, s oky 8 x 8 mm.


Výplet je k rámu přichycen paličkovanou šňůrkou o průměru 3 mm do vrtaných děr o průměru 3,8 mm (aby nedocházelo při manipulaci k prodření vázací šňůry).  • Rozměry rámu: max. šířka dolní rovné hrany 35 cm, obvod 110 cm (jako keser o průměru 35 cm), průměr materiálu rámu 10 mm.
  • Tulej kónická (43/26mm) délka 16 cm
  • Rám je celý galvanicky pozinkovaný
  • Hloubka výpletu 30 cm

Používá se k přímé manipulaci se všemi druhy malých ulovených ryb tj.k vybírání ryb z kádí, žlabů, lovných sítí a k lovení ryb.


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Keser malý oka 8 mm hloubka 30 cm pozink. rám průměr 35 cm , půloblouk - (malý sáček)

992,00 Kč

1 200,32 Kč vč. DPH
obj. č.: 104149

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde