Keser násadový pozinkovaný rám výplet ruční oka 20/3 mm hloubka 42 cm, oblouk - průměr 43 cm

Keser násadový s pozinkovaným obloukem průměr 43 cm (standardní průměr) a se silným ručně uzlovaným výpletem.


Výplet s oky 20 x 20 mm je ručně síťovaný z 3 mm paličkované šňůrky. Výplet je k rámu přichycen paličkovanou šňůrkou o průměru 3 mm do vrtaných děr o průměru 3,8 mm (aby nedocházelo při manipulaci k prodření vázací šňůry).  • Rám je galvanicky pozinkován.
  • Rozměry rámu: průměr 43 cm, obvod 135 cm, průměr drátu 10 mm.
  • Tulej kónická (43/26mm) délka 16 cm
  • Hloubka výpletu 42 cm

Používá se k přímé manipulaci se všemi druhy ulovených ryb tj.k vybírání ryb z kádí, lovných sítí a k lovení ryb, zejména násadových kaprů a tržních pstruhů.


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Keser násadový pozinkovaný rám výplet ruční oka  20/3 mm hloubka 42 cm, oblouk - průměr 43 cm

1 590,00 Kč

1 923,90 Kč vč. DPH
obj. č.: 204021

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde