Keser plůdkový nerez rám oka 10 mm hloubka 40 cm, silný, oblouk, rovná tulej pr. 28 mm

Keser plůdkový s nerezovým rámem průměr 43 cm (standardní průměr rámu) s rašlovaným výpletem s oky 10 x 10 mm a hloubkou výpletu 30 cm.


Výplet je ze strojní rašlované síťoviny. Výplet je k rámu přichycen paličkovanou šňůrkou o průměru 3 mm do vrtaných děr o průměru 3,8 mm (aby nedocházelo při manipulaci k prodření vázací šňůry).  • Rám z nerezové oceli.

  • Rozměry rámu: průměr 43 cm, obvod 135 cm.

  • Tulej rovná o vnitřním průměru 28 mm, délka 14 cm

Používá se k přímé manipulaci se všemi druhy ulovených ryb tj.k vybírání ryb z kádí, lovných sítí a k lovení ryb.


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Keser plůdkový nerez rám oka 10 mm hloubka 40 cm, silný, oblouk, rovná tulej pr. 28 mm

1 570,00 Kč

1 899,70 Kč vč. DPH
obj. č.: 40434sr

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde