Sak do koše (malá přívlač) nerezový rám výplet ruční oka 30/3 mm hloubka 60 cm - rám obvod 1,9 m, dolní hrana 63 cm

Sak do koše je vhodný k lovení menšího množství ryb v sádce, koších či jiných uzavřených nádržích jednou osobou.

Na nerezovém půloblouku o obvodu 190 cm, s rovnou dolní hranou 68 cm je přichycen výplet saku pytlovitého tvaru. Výplet se váže do vrtaných děr na spodní straně a bocích rámu, aby nedocházelo k prodření vázací šňůry


Z kategorie: Kesery, saky, přívlače, výplety

Keser, sak i přívlač jsou základní pracovní náčiní pro rybáře (drobné i velké chovatele) při manipulaci s rybou. Slouží k vybírání ryb ze sítě, kádě, žlabu, kanálu, sádky a k přenášení ryb. Rám je ze zinkované nebo nerezové oceli s příslušným výpletem. Hloubku výpletu zvolte podle způsobu použití. Je třeba jen vybrat násadu správné délky (rovněž z naší nabídky násad na keser).
Sak do koše (malá přívlač) nerezový rám výplet ruční oka 30/3 mm hloubka 60 cm - rám obvod 1,9 m, dolní hrana 63 cm

3 270,00 Kč

3 956,70 Kč vč. DPH
obj. č.: 41013

Nastavení ochrany osobních údajů

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Pokud kliknete na “Přijmout všechny soubory cookie a zavřít”, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce a s analýzou využití webu. Vaše preference můžete upravit níže:

Funkční - Nezbytné pro funkčnost stránek (vždy aktivní)
Analytické - Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky.

Více informací o zpracování osobních údajů se dozvíte zde